Reklama

Wesołego Alleluja! Niech to będą jak najnormalniejsze święta

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Teraz jest moment, w którym możemy na chwilę się zatrzymać, nie dać zwariować, nie tylko koronawirusowi, ale w ogóle światu. Czasem taka chwila jest bardzo potrzebna.

I dlatego życzymy Państwu spokojnych i rodzinnych, mimo ograniczeń, świąt Wielkiej Nocy. Odrodzenia. Takiego, jakiego Państwo potrzebują. I cierpliwości, która jest nam tak bardzo potrzebna, żeby przetrwać trzecią falę, żeby przetrwać w oczekiwaniu normalności, która musi w końcu nastąpić. Jak szybko, zależy przecież od nas. To też będzie rodzaj zmartwychstania.

No i mokrego dyngusa, bo tradycja jest tradycją.

Redakcja 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości