I dlatego życzymy Państwu spokojnych i rodzinnych, mimo ograniczeń, świąt Wielkiej Nocy. Odrodzenia. Takiego, jakiego Państwo potrzebują. I cierpliwości, która jest nam tak bardzo potrzebna, żeby przetrwać trzecią falę, żeby przetrwać w oczekiwaniu normalności, która musi w końcu nastąpić. Jak szybko, zależy przecież od nas. To też będzie rodzaj zmartwychstania.
No i mokrego dyngusa, bo tradycja jest tradycją.
Redakcja

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze