W środę 24 czerwca w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Janusza Korczaka.
Jak informuje urząd miasta, któremu podlega placówka, grupa "Liski" pożegnała swoich starszych kolegów, a dzieci z grupy "Sówki" symbolicznie zakończyły przedszkolny etap, przygotowując się do rozpoczęcia szkolnej przygody we wrześniu.
Inna, bardzo ważna informacja brzmi - to był moment podziękowań dla wieloletniej dyrektor przedszkola Jolanty Ślęzak. Zarządzała Dwójką od 30 lat i właśnie przechodzi na emeryturę. - Słowa wdzięczności i życzenia przekazali rodzice, pracownicy, dzieci, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Krzysztof Zygma oraz zastępca prezydenta miasta Radomska Małgorzata Kańska-Kipigroch - czytamy w poście na urzędowym Facebooku. - To było wydarzenie pełne wzruszeń, emocji i pięknych chwil, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze