Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że dzisiaj doszło do awarii wodociągu. Trzeba się przygotować na pewne utrudnienia.
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej w ul. Wilsona w dniu dzisiejszym, tj. 26 czerwca 2026 r. wstrzymane zostaną dostawy wody do odbiorców w ul. Wilsona oraz spadki ciśnienia wody na terenie całego miasta - czytamy w komunikacie miejskiej spółki.
PGK za utrudnienia przeprasza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Na Kowalowcu też nie ma wody
Na Kowalowcu też nie ma wody