Reklama

[VIDEO] Można? Można. "Legancko" załadowana naczepa koło portu

Czytelnik przesłał nam film z "ostrej jazdy" ciężarówki w okolicach Portu. Załadowany rurami pojazd "się złamał". 

Naczepa wypełniona rurami nie umknęła uwadze żadnemu kierowcy, który przejeżdżał w okolicach radomszczańskiego Portu. 

Obserwujący pojazd nie omieszkali podzielić się komentarzami: 

"to bylo tak " wyncy Andrzej nie zmiescimy". Kierowca: eh pierd...isz dej mie wózek do góry jeszcze wejdzie."

"Legancko tego zaladowali towar. Glanc pomada.", "Do góry nie poleci".


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości