Reklama

„No i jasny szlag mnie trafił. Przecież miało być inaczej" Czytelnicy piszą o sądach

No i szlag mnie trafił. Bo jak się okazuje, od 7 listopada 2019 r. zmieniono prawo w ten sposób, że sąd z posiedzenia niejawnego nie musi sporządzać uzasadnienia, chyba że zażąda go strona postępowania i zapłaci 100 zł. Skargę rozpatruje ten sam sąd i ten sam sędzia. Konia z rzędem temu kto rozpatrując skargę na samego siebie uzna argumenty skarżącego, by w ocenie rocznej mieć sprawę źle osądzoną.

Jako zdeklarowany przeciwnik Prawa i Sprawiedliwości od lat śledzę wszystkie ruchy jakie ta partia robi w niszczeniu wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Nie chcę dziś pisać o rzeczach wielkich, które mimo że są złe, ale w wymiarze lud......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 89% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości