Reklama

Miłosz Naczyński nie pójdzie do więzienia. Sąd w Piotrkowie zostawił tylko grzywnę

23 marca były burmistrz Przedborza Miłosz Naczyński znów stanął przed sądem. Tym w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie odwołał się od wyroku z Radomska. Za zniesławienie Renaty Koskiej został skazany na miesiąc więzienia. Gdyby wyrok został utrzymany, trafiłby do więzienia na ponad rok

Janusz Kucharski, jk@radomszczanska.pl

W pierwszej instancji były burmistrz usłyszał - winny. I wyrok - miesiąc więzienia oraz 2 tys. zł na OSP w Przedborzu. Ponieważ wcześniej Miłosz Naczyński (zgodził się na podanie nazwiska) został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata za podżeganie do pisania obr......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 80% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości