Reklama

„Kibice szturmem wzięli boisko". W maju ukaże się książka o historii radomszczańskiej piłki

Była wielka awantura na stadionie przy ul. Kościuszki. Wszystko działo się po meczu. Głównymi sprawcami byli kibice, ale paru zawodników i działaczy Czarnych też się włączyło. Nasi bardzo źle grali, groził spadek. I tuż po ostatni gwizdku zaczęło się szturmowanie boiska. - Gazeta rozmawia z Kamilem Rutkowskim z Muzeum Regionalnego w Radomsku, który napisał książkę o historii radomszczańskiej piłki nożnej. Ukaże się w maju

GAZETA RADOMSZCZAŃSKA: Piłka nożna ma swoją historię w Radomsku?

KAMIL RUTKOWSKI: - Wszystko ma swoją historię, piłka nożna też. Piłka to przede wszystkim ludzie,......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 96% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości