Reklama

Paweł Grzywacz: zakaz przyniesie tragedię tysięcy polskich rodzin, matek i dzieci

Organizatorem protestu jest Paweł Grzywacz, radomszczański działacz opozycyjny. Na swoim profilu zaprasza wszystkich przeciwników wyroku w piątek na plac 3 Maja pod siedzibę biura poselskiego Anny Milczanowskiej z Prawa i Sprawiedliwości.

Odpowiedzialnością za tragedię, którą ma przynieść postanowienie legislacyjne Trybunału Konstytucyjnego, obarcza posłów wnioskodawców Prawa i Sprawiedliwości, wskazując jednocześnie na przedstawicieli partii reprezentujących województwo łódzkie oraz skład samego TK.

Na swoim profilu na FB Paweł Grzywacz pisze: - Partia rządząca rękami Trybunału Konstytucyjnego pogrzebała Prawa Kobiet. Zakaz aborcji przyniesie tragedię i cierpienie tysięcy polskich rodzin, matek i dzieci.

Protest zaplanowano na godz. 18 w piątek, jako luźne wydarzenie, nie zgromadzenie, podczas którego uczestnicy będą zapalać znicze pod siedzibą posłanki Anny Milczanowskiej.
Organizator zaapelował o zakrycie ust i nosów podczas zebrania oraz o zachowanie dystansu społecznego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości