Reklama

Wioletta Pal: To nie jest czas, by się pochylać nad poziomem nauczania [Rozmowa]

[Rozmowy Gazety] Ja bym w tej chwili nie przywiązywała wielkiej wagi do poziomu nauczania. Dla mnie, jako dyrektora, ważniejsza jest teraz kondycja psychiczna uczniów i nauczycieli. - O 12 miesiącach zdalnej edukacji Gazeta rozmawia z Wiolettą Pal, dyrektorem szkoły w Kodrębie

GAZETA RADOMSZCZAŃSKA: Czy to był rok stracony dla nauki?

WIOLETTA PAL: - Nie mogę odpowiedzieć zerojedynkowo. Bo najpierw musimy się zastanowić, jakich kompetencji i umiejętności przez ten rok nabrali uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wejście w system zdalnej nauki mogło być proste dla ucznia, nawet szkoły podstawowej, który je......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 94% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości