[Rozmowy Gazety] Ja bym w tej chwili nie przywiązywała wielkiej wagi do poziomu nauczania. Dla mnie, jako dyrektora, ważniejsza jest teraz kondycja psychiczna uczniów i nauczycieli. - O 12 miesiącach zdalnej edukacji Gazeta rozmawia z Wiolettą Pal, dyrektorem szkoły w Kodrębie
GAZETA RADOMSZCZAŃSKA: Czy to był rok stracony dla nauki?
WIOLETTA PAL: - Nie mogę odpowiedzieć zerojedynkowo. Bo najpierw musimy się zastanowić, jakich kompetencji i umiejętności przez ten rok nabrali uczniowie, nauczyciele i rodzice. Wejście w system zdalnej nauki mogło być proste dla ucznia, nawet szkoły podstawowej, który je......
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 94% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze