Reklama

Radomsko z drona: „Niektórzy się awanturują, że im nad chałupą latam. Lecą z widłami"

W gry nie gram, więc ręce mam niewprawne. Na konsoli dwa joysticki. Jednym obracam drona wokół własnej osi, sprawdzam, gdzie przód a gdzie tył. Drugim reguluję wysokość. Kilka minut i jakoś ogarniam sterowanie. Nawet to przyjemne
Andrzej Andrysiak, aa@radomszczanska.pl 

Najpierw zauważyłem zdjęcia. Radomsko i okolice z góry. Panoramy, zdjęcia 360 stopni, filmy. Profesjonalne, dobrze zmontowane, pod filmy czasami podłożona muzyka. Widać, że z drona, ale chyba nie takiego prostego, z Biedronki, za 500 złotych. Czuć rękę i doświadczenie.

Czy to trudne? K......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 93% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości