Reklama

Nauczycielka wypija kilka lampek wina. Rano nie zawsze ma siłę poprowadzić lekcję

- Coraz częściej dzwonią ludzie, których umownie możemy nazwać grupą białych kołnierzyków. Nie ci korzystający z MOPS-u, tzw. patologia. Ci, którzy normalnie pracują i żyją. Normalnie przed pandemią. Teraz zamknięci w domach coraz częściej sięgają po alkohol i w pewnym momencie zdają sobie z tego sprawę. Wtedy zaczynają szukać pomocy. Widzimy to wyraźnie. Pandemia ma swoje określone skutki. - Gazeta rozmawia z Anną Kopeć, prezes stowarzyszenia Klub Wzajemnej Pomocy Szansa

 GAZETA RADOMSZCZAŃSKA: W poniedziałek mieliście w stowarzyszeniu dzień otwarty. Taki covidowy, więc tylko telefoniczny, ale jednak. Ile ......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 88% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości