Reklama

Konkurs dla miejskich szkół ponadpodstawowych: "Szkoła z klimatem"

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Nagroda główna wynosi 100 tys. zł.

Szkoły, publiczne i prywatne, które biorą udział w konkursie, muszą mieć siedzibę w mieście. Organizatorem konkursu jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie mini MPA – miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu dla terenu szkoły i jej najbliższej okolicy.

Nagroda główna przyznawana jest szkole na realizację zwycięskiego projektu lub jego części, a także działań edukacyjnych w zakresie zapoznania z zagadnieniami adaptacji do zmian klimatu wszystkich uczniów szkoły.

Reklama

Oprócz nagrody głównej przewidziano od 2 do 5 wyróżnień. Każde w kwocie 5 tys. zł. 


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości