Jak ustalili policjanci, kierowca renault laguny skręcał z Wyszyńskiego w prawo w Tysiąclecia. Przepuścił pieszych, którzy przechodzili przez przejście. Uznał, że może już jechać, ale nie zauważył, że nadjeżdża, korzystający ze ścieżki dla rowerzystów, 16-latek.
Chłopak w wyniku potrącenia doznał obrażeń, został zabrany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej mógł wrócić do domu.

Teraz biegły przygotuje opinię, a sprawca potrącenia stanie przed sądem.
- I odpowie za swoją nieostrożność - mówi Gazecie komisarz Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP Radomsko.
Kierowca i 16-letni radomszczanin byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze