Reklama

Kolizja w Kodrębie. Kierowca BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Kii

W środę 24 czerwca około godziny 22.30 na ulicy Niepodległości w Kodrębie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak mówi Gazecie oficer prasowy radomszczańskiej policji aspirant Dariusz Kaczmarek, policjanci ustalili, że sprawcą kolizji, w której nikt na szczęście nie ucierpiał, był 28-latek kierujący BMW. To on wymusił pierwszeństwo przejazdu na 40-letnim kierowcy Kii. 
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.
- Po raz kolejny apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Chwila nieuwagi czy błędna ocena sytuacji mogą doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Zawsze upewnijmy się, że możemy bezpiecznie wykonać manewr i ustąpmy pierwszeństwa tam gdzie wymagają tego przepisy drogowe - radzi policjant.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości