Reklama

[Danie(l) dnia] Łuszczyn: Staję przed Wami i biję wam brawo. Pokazaliście człowieczeństwo

I tak przy okazji ciekaw jestem czy WAM, ludzie wielkich serc, ktoś z władz miasta i powiatu oficjalnie choćby podziękował? Wyraził wdzięczność? Skłonił głowę? Prezydent Ferenc? Starosta Pokora? Przewodniczący Dębski? Przewodniczący Zygma? I nie są to bynajmniej pytania retoryczne, choć odpowiedź chyba znam. Pozostaje mieć nadzieję, że się mylę.

Daniel Łuszczyn, felietony@radomszczanska.pl

Wielkanoc to nie jest tylko koszyczek, pisanki, śmigus-dyngus czy szynka na stole. Wielkanoc to przede wszystkim obietnica i nadzieja. A nadziei wszystkim nam, bez względu ......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 89% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości