Reklama

Były proboszcz stanął przed sądem za narkotyki. „Parafianie nie wierzyli w jego winę"

Były proboszcz parafii w Jedlnie Pierwszym Tomasz Ś. stanął przed sądem. Jest oskarżony o posiadanie i sprzedaż narkotyków znajomym. Kiedy w zeszłym roku informowaliśmy o tej sprawie, oburzeni parafianie brali księdza w obronę i nie wierzyli w jego winę. Prokurator był innego zdania. 

Takie sprawy wywołują wielkie emocje. Po pierwsze, bo zamieszanym w handel narkotykami okazał się ksiądz, w dodatku proboszcz. Po drugie, bo nie był to incydent, a proceder trwał dłuższy czas. I po trzecie, bo spora część parafian nie mogła uwierzyć w fakty. Ich zdaniem ksiądz został we wszystko wmieszany, a poza tym to przecież on t......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 76% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości