O dzisiejszym podpisaniu przez premiera Morawieckiego dyspozycji wypłaty środków poinformowała na swym facebookowym profilu poseł Anna Milczanowska.

Pieniądze zostaną przeznaczone na realizację zadań inwestycyjnych przez samorządy gmin:
Dobryszyce – modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Dobryszyce - 963 608,67 zł
Gidle – Budowa ujęcia wody wraz z odcinkiem rurociągu
doprowadzającego wodę do miejscowości Ciężkowice - 1 051 300 zł
Kamieńsk – Budowa hali widowiskowo-sportowej w Kamieńsku - 720 000 zł
Gmina Radomsko – Budowa sieci kanalizacji w Dziepółci - 565 000 zł
Miasto Radomsko – Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego kompleksu sportowego przy PSP nr 6 - 500 000 zł
W poprzednim rozdaniu pieniędzy to właśnie te gminy nie dostały pieniędzy. W komentarzu do poprzedniej decyzji premiera padły nawet mocne słowa: "Nie dostały te gminy, w których władza nie kłania się PiS."
[CZYTAJ] Beata Pokora: dostałam komunikat, zastanawiamy się jak te szczepienia zorganizować
Okazuje się, że jednak udało się pozyskać dofinansowanie na potrzeebne i długo wyczekiwane inwestycje. Faktycznie jednak miasto Radomsko dostało najmniej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze