Reklama

Najpierw zapaliła się kosiarka, potem ciągnik. Straty oszacowano na pół miliona złotych

W środę 24 czerwca po południu strażacy zostali wezwani do pożaru, do którego doszło w miejscowości Aleksandrów w gminie Kamieńsk.

Zgłoszenie o godzinie 16.42 odebrał dyżurny komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku i wysłał na miejsce dwa zastępy ochotnicze z OSP Kamieńsk i OSP Gorzędów.
Jak wstępnie ustalono, od wysokiej temperatury i tarcia doszło do zapłonu jednej z kosiarek podpiętych do ciągnika. Ogień przeniósł się na drugą kosiarkę i sam ciągnik. Straty oszacowano na około 500 tys. zł.
Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 07:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości