47-letni kierowca renault laguna był tak pijany, że zasnął za kierownicą. W aucie była jego 10-letnia córka.

W piątek 28 lutego ok. godz. 17.50 na drodze między Dobryszycami a Wiewiórowem w gm. Dobryszyce doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.
- Świadkowie, dwie kobiety w wieku 46 i 62 lat, jechały za tym pojazdem i dawały znak, aby kierujący się zatrzymał, ponieważ jechał całą szerokością jezdni – mówi podinspektor Wojciech Auguścik z KPP Radomsko. - Zabrały kluczyki od pojazdu i zabrały do swojego auta płaczącą dziewczynkę. A potem czekały na policjantów.
A ci zatrzymali kierowcę i przewieźli do aresztu w komendzie, gdzie trzeźwieje. Grozi mu do 2 lat więzienia, grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. 47-latek stanie przed sądem. Dziewczynkę odebrała matka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze