Reklama

Kolizja w Szpinalowie w gminie Kamieńsk. Dyżurny radomszczańskiej straży pożarnej: - To było zderzenie z jeleniem

W sobotę 26 października o godzinie 21.42 dyżurny komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku otrzymał zgłoszenie o kolizji, do której doszło na drodze kilometr przed miejscowością Szpinalów w gminie Kamieńsk.

Na miejsce wysłano strażaków ochotników z OSP w Kamieńsku.

- Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Radomsku zadysponowało nas do kolizji busa oraz dwóch samochodów osobowych w miejscowości Szpinalów - piszą kamieńszczańscy druhowie na swoim Facebooku. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

A dyżurny w Radomsku mówi Gazecie, że po przyjeździe na miejsce strażacy zastali tam osobowe Audi i busa, pod którym znaleziono jelenia, tak więc do kolizji doszło najprawdopodobniej w wyniku zderzenia z tym zwierzęciem. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala policja, która także została tam wezwana.

Reklama

- Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał - podkreśla dyżurny i dodaje, że strażacy zajęli się płynami eksploatacyjnymi, które wylały się z uszkodzonych samochodów na jezdnię.

Akcja ratunkowa zakończyła się w niedzielę 27 października o godzinie 00:41.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości