Reklama

Jak internauci oceniają władze miasta? Oto wyniki naszej sondy

W zeszłym tygodniu na naszym portalu radomszczanska.pl zamieściliśmy sondę „Jak oceniasz władze Radomska?” Teraz podsumowujemy jej wyniki.

Niedawni koalicjanci, a teraz miejska opozycja, czyli radni Koalicji Obywatelskiej przy każdej okazji oceniają jakość rządów sprawowanych w mieście przez prezydenta Jarosława Ferenca. I nową miejsko-powiatową koalicję radnych Razem dla Radomska, Wspólnego Samorządu i Prawa i Sprawiedliwości. 

Po roku od zawiązania koalicji PiS-RdR-WS, prezydent Ferenc na specjalnie zwołanej konferencji prasowej mówił, że dzięki niej do miasta spływa więcej środków na inwestycje niż wcześniej. 
A nowa koalicja otwiera mu drzwi do gabinetów ministrów i dyrektorów, co pomaga lobbować za przekazywaniem pieniędzy właśnie do Radomska. 

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 55% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości