Przed godz. 10 rozpoczęły się pierwsze mecze.
Zawodnicy długo czekali na taką rywalizację, ale wreszcie wrócili na boisko. I grają o puchar wójta gminy Ładzice, na boisku w Stobiecku Szlacheckim.
Organizatorem letniego turnieju dla dzieci w wieku 7 lat jest Radomszczańska Akadamia Piłkarska RAP. Gra siedem drużyn z rocznika 2013: 2 zespoły RAP Radomsko oraz GKS Bełchatów, Hattrick Bełchatów, Świt Kamieńsk i Start Lgota Wielka.
Chodzi i dobrą zabawę, dzieci grają po 20 minut, nie jest prowadzona klasyfikacja.
- Po turnieju w RAP Radomsko nastąpi miesięczna przerwa. Dzieci wrócą do zajęć 1 sierpnia, by potem udać się na letnie obozy piłkarskie - mówi trener Krzysztof Kowalski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze