Reklama

[ZDJĘCIA] Lato na start - chłopcy grają o puchar wójta Ładzic

Przed godz. 10 rozpoczęły się pierwsze mecze.

Zawodnicy długo czekali na taką rywalizację, ale wreszcie wrócili na boisko. I grają o puchar wójta gminy Ładzice, na boisku w Stobiecku Szlacheckim.

Organizatorem letniego turnieju dla dzieci w wieku 7 lat jest Radomszczańska Akadamia Piłkarska RAP. Gra siedem drużyn z rocznika 2013: 2 zespoły RAP Radomsko oraz GKS Bełchatów, Hattrick Bełchatów, Świt Kamieńsk i Start Lgota Wielka.

Chodzi i dobrą zabawę, dzieci grają po 20 minut, nie jest prowadzona klasyfikacja. 

Reklama

- Po turnieju w RAP Radomsko nastąpi miesięczna przerwa. Dzieci wrócą do zajęć 1 sierpnia, by potem udać się na letnie obozy piłkarskie - mówi trener Krzysztof Kowalski.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości