Większa liczba zgonów spowodowana jest oczywiście pandemią koronawirusa. Jak podało wczoraj ministerstwo zdrowia, dwa dni temu z powodu covid-19 i tzw. chorób współistniejących, zmarło w Polsce ponad 600 zakażonych pacjentów.

W radomszczańskim USC odnotowywane są zgony nie tylko radomszczan, ale wszystkich, którzy zmarli np. w radomszczańskim szpitalu. A do Szpitala Powiatowego trafiają pacjenci z różnych powiatów. Są też pacjenci z województwa śląskiego, w środę przywieziono kilka osób.
W marcu 2021 zgonów było 136, rok wcześniej 87, a w 2019 - 78.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze