- Skończyła się era festynów i zarabiania pieniędzy. Zaczęło się poważne ratownictwo. Są jeszcze jednostki, w których stara gwardia trzyma łapę i zniechęcają młodych - mówi Marcin Ozga, naczelnik OSP KSRG Kamieńsk.
W powiecie ......
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 92% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze