Reklama

[Tenis stołowy] UMLKS i TKS walczą o awans. „Na razie większość spotkań odwołana"

W ubiegły weekend pierwsze mecze ligowe II rundy rozegrały wszystkie nasze drużyny występujące w rozgrywkach prowadzonych przez Łódzki Związek Tenisa Stołowego. Niestety, w związku z wprowadzonym w dniach 20 marca - 9 kwietnia w naszym kraju lockdownem, większość spotkań została odwołana.

Po tych spotkaniach wszystkie pierwsze drużyny naszych zespołów plasują się wysoko w swoich tabelach, a seniorzy UMLKS Radomsko i TKS Kamieńsk w dalszym ciągu liczą się w w walce o awans.

W sobotę 20 marca w meczu 7. kolejki II ligi kobiet rozegranym awansem UMLKS Radomsko, prowadzony przez Jacka Kawkę, rozbił w radomszczański......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 87% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości