Do IV ligi spadną zespoły z miejsc 16-22, spadek mogą zaliczyć także zespoły z miejsc 13-15 pod warunkiem, że z II ligi do III ligi grupy 1. spadną zespoły z naszej grupy. Jeśli z II ligi spadnie jedna drużyna (Znicz Pruszków lub Olimpia Elbląg lub Pogoń Siedlce) do IV ligi spadnie też zespół z 15 miejsca. Jeśli z II ligi spadną dwie drużyny, w III lidze miejsce numer 14 będzie oznaczało spadek. Jeśli z II ligi spadną trzy zespoły z naszego okręgu, z III ligi spadną też trzy dodatkowe zespoły - z miejsc 13-15. #km
......
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 91% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze