Reklama

OSP Bogwidzowy ma nowy dźwig. To samochód specjalny dźwig 50t

Jednostka OSP pozyskała dotację z funduszu na przeciwdziałanie Covid-19.

Jednostka strażaków ochotników z dzielnicy Bogwidzowy pochwaliła się wczoraj, 1 kwietnia, nowym nabytkiem. I nie był to żart prima aprilisowy, ale fakt prawdziwy, który został udokumentowany zdjęciem. 

(OSP Bogwidzowy)

Dźwig 50t to ciężki samochód specjalny – na podwoziu Łabędy z żurawiem przystosowanym do podnoszenia ładunków o masie 50 ton i wciągarką o uciągu 20 ton.

W planach strażacy mają także wybudowanie garażu na dźwig. Na ten cel także udało im się pozyskać środki. 


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości