Jednostka strażaków ochotników z dzielnicy Bogwidzowy pochwaliła się wczoraj, 1 kwietnia, nowym nabytkiem. I nie był to żart prima aprilisowy, ale fakt prawdziwy, który został udokumentowany zdjęciem.

Dźwig 50t to ciężki samochód specjalny – na podwoziu Łabędy z żurawiem przystosowanym do podnoszenia ładunków o masie 50 ton i wciągarką o uciągu 20 ton.
W planach strażacy mają także wybudowanie garażu na dźwig. Na ten cel także udało im się pozyskać środki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze