Reklama

Nasze tenisistki zmiotły rywalki. To się nazywa start wiosennej rundy

Tenisistki UMLKS Radomsko podejmowały drużynę GUKS-u Gorzkowice. To był pierwszy mecz w wiosennej rundzie II ligi.

I był to bardzo efektowny start rozgrywek, bo nasze tenisistki pozwoliły ugrać przeciwniczkom tylko jeden punkt, a mecz zakończył się bardzo wyraźną wygraną 9:1.

Zarówno zawodniczki jak i trener Jacek Kawka mają powody do zadowolenia.

(Fot. UMLKS Radomsko)

Punkty dla UMLKS zdobyły: Ola Niemiec, Patrycja Mazurek i Kinga Więcławska po 2,5 oraz Dominika Pluta 1,5 pkt.

Następnego dnia tenisistki miały zaplanowany wyjazd na mecz do Moszczenicy, ale spotkanie zostało przełożone na inny termin.


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości