Reklama

„Najtrudniejsze było, że umierała w samotności". Oni odeszli przez Covid

Kiedy zaczynałam sobie uświadamiać, że jest naprawdę źle, i że wirus może zabić babcię, przekonywałam sama siebie, że to nie może się zdarzyć nam. Nie naszej rodzinie
Janusz Kucharski, jk@radomszczanski.pl

W tym roku nie będzie można już złożyć im świątecznych życzeń. Za to wielu radomszczan zapali znicz na świeżych grobach. Bo ich bliscy przegrali najważniejszą walkę. Przegrali z covidem walkę o życie.

1.

ŻANETA: Babcia od dwóch lat przebywała w DPS-ie w Radomsku. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się o tym, że się zakaziła, z Gazety Radomszczańskiej. Pr......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 92% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości