W tym roku nie będzie można już złożyć im świątecznych życzeń. Za to wielu radomszczan zapali znicz na świeżych grobach. Bo ich bliscy przegrali najważniejszą walkę. Przegrali z covidem walkę o życie.
1.
ŻANETA: Babcia od dwóch lat przebywała w DPS-ie w Radomsku. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się o tym, że się zakaziła, z Gazety Radomszczańskiej. Pr......
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 92% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze