Reklama

Koniec marzeń RKS. „Zaprzepaścił szanse na awans do górnej ósemki" [Piłka nożna]

RKS Radomsko tylko zremisował w meczu transmitowanym w TVP 3 z Sokołem Aleksandrów 0:0 i praktycznie całkowicie zaprzepaścił szanse na awans do górnej ósemki

Olbrzymi ciężar gatunkowy spoczywał na sobotnim meczu, a presję zwiększała w obu drużynach transmisja telewizyjna w TVP 3 Łódź. Świadomość kilkudziesięciu tysięcy osób przed telewizorami musiała robić, szczególnie na młodych piłkarzach, wrażenie.

W składzie RKS-u nastąpiły dwie poważne zmiany - na środek bloku defensywnego wrócił Radosław Kruppa, który przechodził rekonwalescencję po Covid-19. I zagrał bezbłędnie. Ciekawie będzie wygląda......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 90% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości