Reklama

Kolejny pusty deptak? Radni i miasto szukają pomysłu na zapuszczony teren w centrum

„To olbrzymi kwartał miasta. Plan powinien te tereny otworzyć, aby tam w ogóle coś powstało. Jeśli mają być deptaki, restauracje, to musi tam być droga” - radni zastanawiają się, jak zagospodarować kwartał między Kościuszki, Reymonta i Al. Jana Pawła II. Bloki? Usługi? Sport? A może wszystko razem?
Katarzyna Snochowska, aa@radomszczanska.pl

Obszar obejmuje 18,1 ha. Mieści się między ul. Reymonta, Kościuszki i Al. Jana Pawła II, na tyłach kamienic. Od lat budzi kontrowersje. Teren jest zaniedbany, jedni mówią, że posiada ogromny potencjał, bo znajduje si......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 93% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości