Reklama

[Ciężary] Sztangiści z Dobryszyc najlepsi. „Okazali się niegościnni. Wygrali wszystko"

Sztangiści LKS Dobryszyce prowadzeni przez Sebastiana Ołubka okazali się niegościnni wygrywając prawie wszystkie kategorie podczas I rundy Łódzkiej Ligi Wojewódzkiej Juniorów OZPC, która była połączona z Eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów U20 i Młodzieżowych U23. Zawody odbyły się w niedzielę 14 marca w Dobryszycach.

Biorąc pod uwagę te pierwsze zawody dobryszyczanie okazali się bezkonkurencyjni, a UMLKS Radomsko, który prowadzony jest przez Sławomira Berę, zajął 4. miejsce, przegrywając podium o zaledwie 0,4 pkt.

Tabela po I rundzie ŁLWJ OZPC

1. LKS Dobryszyce 1425,80 2. Omega Kleszczów 1112......

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 88% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości