„Tu spokojna ulica jest, żadnych wielkich awantur też nie było, więc pewnie ludziom łatwiej powiedzieć, że niczego nie widzieli, niczego nie słyszeli”. Szukamy matki, która z czterema promilami opiekowała się dwuletnim dzieckiem
Takie informacje wywołują ogromne emocje, zwłaszcza wśród rodziców. W komentarzach wielu daje im upust, pisze, co należałoby zrobić takiej matce. Nie są to miłe rzeczy.
Jak informowały radomszczańskie media młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, w niedzielę 4 czerwca około godziny 12.30 dyżurny otrzymał informację, że na terenie Radomska nietrzeźwa matka sprawuje opiekę nad swoją córką.
Aspirant dodał, że policjanci poinformowali o wszystkim pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 92% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze