Reklama

Spływ kajakowy z OSP Dziepółć już w sobotę. Organizatorzy zapraszają mieszkańców gminy na aktywny wypoczynek i wspólne ognisko

Ochotnicza Straż Pożarna w Dziepółci zaprasza mieszkańców gminy Radomsko na spływ kajakowy po rzece Pilicy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 lipca. Uczestnicy będą mogli wspólnie spędzić dzień na świeżym powietrzu, podziwiać przyrodę i odpocząć od codziennych obowiązków.

Zbiórka zaplanowana jest o godzinie 9:45 na placu OSP Dziepółć. Stamtąd uczestnicy wyjadą autokarem do Maluszyna, gdzie o godzinie 11:00 rozpocznie się spływ kajakowy na trasie Maluszyn–Krzętów. Po drodze zaplanowany jest postój na posiłek. Zakończenie spływu i powrót do Dziepółci przewidziano około godziny 17:00.
Po spływie organizatorzy zapraszają na wspólne ognisko i biesiadowanie przy muzyce. Ognisko rozpocznie się o godzinie 17:30, a zakończenie wydarzenia zaplanowano na 19:00. W trakcie imprezy odbędzie się również konkurs fotograficzny, w którym będzie można uwiecznić najpiękniejsze chwile z wyprawy.

OSP Dziepółć zapewnia kajaki, transport, ubezpieczenie, opiekę ratowników WOPR i prowiant na ognisko. Liczba miejsc jest ograniczona do 60 osób, a zapisy przyjmowane są drogą mailową pod adresem ospdziepolc@gmail.com
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Radomsko i środków własnych Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziepółci.

Reklama

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/01/2026 13:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości