Reklama

59-latka wybrała się na grzyby. Nagle źle się poczuła. Sięgnęła po telefon i zadzwoniła do wnuczka

We wtorek 7 października 59-latka wybrała się na grzyby do lasu w okolicy miejscowości Klekowiec w gminie Radomsko.

W pewnym momencie źle się poczuła, postanowiła więc zadzwonić do swojego wnuczka. Kobieta choruje na cukrzycę, prawdopodobnie w tym momencie spadł jej poziom cukru we krwi. Nie miała ze sobą nic słodkiego, żeby go szybko podnieść.
Wnuczek miał wrażenie, że babcia w trakcie rozmowy straciła przytomność. Nie czekał, wezwał pomoc. 
Kiedy na miejsce dojechali strażacy byli tam już policjanci i kobieta, która zna te okolice. Na szczęście bardzo szybko udało się odnaleźć 59-latkę i udzielić jej pomocy. Nic poważnego jej się nie stało.
Policjanci apelują, by wybierając się na grzyby zabrać ze sobą nie tylko koszyk i nożyk do ich obierania, ale przede wszystkim naładowany telefon. Ten może pomóc w sytuacji zagrożenia. W każdym grzybowym sezonie służby ratunkowe co najmniej kilka razy i przez wiele godzin szukają zaginionych grzybiarzy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/10/2025 08:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości