Miłośnicy motoryzacji i letniego relaksu ponownie spotkają się w Kamieńsku na imprezie The End of Summer Chillout Spot 2025. Zlot odbędzie się w weekend 16-17 sierpnia przy ul. Wojska Polskiego 21 i, jak zapowiadają organizatorzy, będzie motoryzacyjnym zwieńczeniem wakacji.
Pierwszego dnia uczestnicy będą mogli odpocząć na kempingu, grillować i wziąć udział w konkursach integracyjnych. W niedzielę uwaga skupi się na samochodach – organizatorzy wybiorą Top 10 Tuning, najładniejszą felgę, najlepsze wnętrze oraz najciekawszy system AirRide.
Będą też prezentacje aut przy scenie i nagrody dla właścicieli najlepszych projektów. Liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca przez profil organizatorów na Facebooku. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2019 roku, od tego czasu wydarzenie bardzo się rozwinęło i przyciąga uczestników coraz więcej i z coraz odleglejszych części naszego regionu. Niestety, to będzie siódma i ostatnia impreza w tej formule.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze