Reklama

Urzędnicy szkolili się z udzielania pierwszej pomocy. Uczyli ich strażacy z KP PSP Radomsko

10/03/2026 07:49

- W Urzędzie Miasta Radomska uczymy się czegoś naprawdę ważnego, jak pomagać w sytuacjach zagrożenia życia - czytamy na oficjalnym Facebooku urzędu.

Jak dowiadujemy się z posta, pracownicy brali udział w cyklu szkoleń z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które prowadzili strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku. W poniedziałek 9 marca przekazali oni urzędnikom nie tylko teorię, ale przede wszystkim uczą praktycznych umiejętności.
- To bardzo cenna wiedza, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać, w pracy, na ulicy czy w domu. Dzięki takim szkoleniom wiemy, jak właściwie zareagować, gdy ktoś potrzebuje pomocy.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Wydział Bezpieczeństwa i Porządku UM w ramach działań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/03/2026 07:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości