Radny Dębski twierdzi, że skarbnik miasta Mariola Wypych potwierdziła, że budowę bloków trzeba zaczynać od początku. Skarbnik zaprzecza i prosi o pytania mailem. A przewodniczący rady nadzorczej SIM Łódzkie uspokaja: - Nie dzieje się nic złego
Miejscy radni mają jeszcze wakacje, w sali obrad w urzędzie miasta spotkają się pod koniec września. Jednak czasem trzeba coś przegłosować na już, i dlatego pod koniec sierpnia zwołano sesję zdalną.
A na niej było kilka punktów, które raczej nie wywołują kontrowersji. Przede wszystkim zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie. Do tego zgoda na sprzedaż kilku miejskich działek, godziny dla pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych, doradców zawodowych. I jeszcze pomoc dla młodzieży z Wozniesieńska, partnerskiego miasta w Ukrainie, która przyjechała do Radomska na wakacje.
Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji
Pozostało 87% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze