Reklama

Przemysław Siwecki wyszedł ze szpitala i zaginął. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

04/03/2026 07:50

Radomszczańscy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu Przemysława Siweckiego.

Jak czytamy w komunikacie 31-letni mężczyzna we wtorek 3 marca opuścił teren szpitala. - Do chwili obecnej nie wiadomo, w jakim kierunku się udał ani gdzie obecnie może przebywać. Mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: około 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, krótkie blond włosy, nosi okulary korekcyjne, widoczne ubytki w uzębieniu. Ubrany był w: ciemne spodnie, czarno-czerwoną kurtkę, ciemne buty robocze

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny lub zauważył go, proszony jest o pilny kontakt z policją: Komenda Powiatowa Policji w Radomsku 47 846 42 11, numer alarmowy 112

Reklama

- Prosimy o udostępnianie komunikatu. Każda informacja i każdy sygnał może pomóc w odnalezieniu mężczyzny - apelują policjanci.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/03/2026 07:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości