W środę 11 lutego, podczas wykonywania oględzin wcześniejszej kolizji drogowej, po tym jak Ford wjechał w uliczną latarnię na ul. Kilińskiego, na oczach policjantów doszło do kolejnej.
28-letnia kobieta kierująca samochodem marki Mini Cooper, tak jak 33-letni kierowca Forda, nie dostosowała prędkości jdo panujących warunków na drodze, straciła panowanie a samochód uderzył w prawidłowo jadącego Mercedesa. Za kierownicą Mercedesa siedział 49-latek.
- W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierująca 28-latka została ukarana mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów z uwagi na powstałe uszkodzenia - mówi Gazecie aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP Radomsko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tam jest ograniczenie 30, tylko nikt tego nie respektuje
Tam jest ograniczenie 30, tylko nikt tego nie respektuje