Reklama

Nielegalne miniwysypisko przy ulicy Piłsudskiego. Kto winny? Mieszkańcy

Od kilku dni czytelnicy Gazety Radomszczańskiej zgłaszają palący śmieciowy problem. Chodzi o górę śmieci, która z dnia na dzień rośnie i nikt nie poczuwa się do jej uprzątnięcia.

- Od prawie miesiąca w rogu parkingu przy ulicy Piłsudskiego zalegają śmieci. Co gorsza ich ciągle przybywa - zwraca uwagę pani Anna.

- Wygląda na to, że ktoś sukcesywnie podrzuca w to miejsce wielkie foliowe worki. Są po brzegi wypchane śmieciami różnego kalibru - wtóruje pan Marek. - Jak by tego było mało, te worki są rozrywane, przez co praktycznie wszędzie walają się śmieci. Od plastikowych opakowań po napojach, puszek i butelek po trunkach wyskokowych, poprzez stare ubrania, a na odpadach poremontowych skończywszy - dodaje.

Reklama

Płatny dostęp do treści

Ten artykuł przeczytasz tylko z aktywną prenumeratą cyfrową. Skorzystaj z subskrypcji

Pozostało 88% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/07/2025 08:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości