Reklama

Marznące opady i ślisko w powiecie radomszczańskim. Ostrzeżenie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej

08/02/2026 11:10

IMiGW wydał ostrzeżenie dla dziewięciu województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego lubuskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Zapowiada zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem.

Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 18. w niedzielę 8 lutego. Dziś na terenie naszego powiatu temperatura oscyluje wokół zera, od czasu do czasu pada też mokry śnieg. To duże zagrożenie dla kierowców i pieszych. Drogi i chodniki mogą być bardzo śliskie.

W poniedziałek w powiecie radomszczańskim temperatura ma spaść poniżej zera, zarówno w dzień jaki i w nocy, a na wtorek zapowiadane są opady śniegu.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości