- W związku z pilną koniecznością naprawy nawierzchni bitumicznej na budowanym odcinku autostrady A1 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem, od jutra 27 kwietnia do środy 28 kwietnia będą występowały ograniczenia w ruchu. Pracami naprawczymi objęty będzie dwukilometrowy odcinek trasy w okolicach Dąbrowy i Michałowa (od 371-go do 373-go km) – pisze w mailu rzecznik.

W miejscach prowadzonych robót wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, którym ręcznie kierować będą pracownicy firmy budującej autostradę.
- Przewiduje się, że zatrzymania ruchu nie powinny być dłuższe niż kilkanaście minut. Zarówno we wtorek, jak i w środę, prace będą prowadzone w godzinach od 8.00 do 16.00, deklaruje wykonawca - informuje Maciej Zalewski i apeluje o ostrożność i rozwagę. - Informujemy, że miejsce prac można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze