Reklama

Cortizo świętowało hiszpańską fiestę dla swoich pracowników

W sobotę 7 września Cortizo świętowało pierwszą imprezę otwartą w fabryce w Radomsku. Była to okazja do prezentacji firmy, ale także przybliżenia kultury Hiszpanii, integracji pracowników i świetna zabawa dla ich rodzin.

 

Imprezę poprowadził znany z telewizji i nie tylko Conrado Moreno. Zespół Los Bomberos zagrał latynoskie przeboje oraz wiele znanych hitów muzyki hiszpańskiej. Były pokazy tańca flamenco, gorącego paso doble oraz animacje taneczne w rytm latynoskich hitów. Dla najmłodszych strefa dmuchańców, warsztaty plastyczne, malowanie buziek, spotkanie z bohaterami ulubionych bajek. Gościem imprezy był również Paweł Skóra - mistrz świata, Europy i Polski we freestyle football, uczestnik Mam Talent.

Reklama

Dla smakoszy była degustacja przysmaków kuchni hiszpańskiej oraz dania z rusztu. Cortizo to europejski lidere w produkcji profili aluminiowych do zastosowań przemysłowych i architektonicznych, a fabryka w Radomsku powstała w 2012 roku. Firma zatrudnia blisko 300 pracowników.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości