Radomszczanie już raz oklaskiwali ten program. Dzisiaj była kolejna okazja. Scena Poezji w MDK zaprezentowała "Pytania, zdumienia, zahwyty", czyli wiersze noblistki Wisławy Szymborskiej
Autorką scenariusza i reżyserką spektaklu jest Małgorzata Wesołowska, instruktor Sceny Poezji działającej w Miejskim Domu Kultury. Wybrane przez nią wiersze recytowali Elżbieta Jóźwiak, Przemysław Klekot, Janusz Kucharski, Mikołaj Malicki, Karol Mazurek, Milena Nowakowska, Alicja Soczyńska i Grażyna Śliwakowska. A o oprawę muzyczną zadbały Beata Garbarz-Hebda i jej córka Joanna.
Jak się dowiedzieliśmy, jest bardzo prawdopodobne, że ten poetycki spektakl zostanie zaprezentowany w Łodzi. Na dzisiaj jeszcze nie znany jest termin, ale miejsce i szczegóły są właśnie uzgadnianie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze