Reklama

Radomszczański szpital szuka lekarzy neurologów. Na już. Możliwa każda forma zatrudnienia

06/04/2022 09:33

Szpital Powiatowy w Radomsku zatrudni lekarzy specjalistów z zakresu neurologii. Mogą to być także lekarze w trakcie specjalizacji z neurologii.

Szpital poszukuje, w ramach dowolnej formy zatrudnienia, lekarzy na oddział neurologiczny i pododdział udarowy. Placówka dysponuje nowoczesnym specjalistycznym sprzętem umożliwiającym szeroką diagnostykę z zakresu chorób układu nerwowego.

Neurolog leczy głównie choroby związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem mózgu, kręgosłupa i mięśni. Do lekarza z pewnością należy się zgłosić w przypadku podejrzenia lub otrzymania już wcześniej diagnozy m.in. jednej z poniższych chorób:  padaczka, zwyrodnienia kręgosłupa i rwa kulszowa, stwardnienie rozsiane. 

Reklama

Osoby zainteresowane pracą powinny kontaktować się, w celu uzgodnienia warunków i płacy, z działem kadr radomszczańskiego szpitala. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości