Reklama

Policjanci ustalili, że to był najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna, który wypadł z okna wciąż przebywa w szpitalu

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniali policjanci.

Doszło do niego w niedzielę 25 czerwca w jednym z domów w miejscowości Bukienka w gminie Kobiele Wielkie.

63-letni mężczyzna wypadł z okna na wysokości około 3 metrów.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Bełchatowie.

Policjanci ustalili, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Nie można jeszcze powiedzieć z całkowitą pewnością, ponieważ czynności procesowe jeszcze trwają.

Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości