Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniali policjanci.
Doszło do niego w niedzielę 25 czerwca w jednym z domów w miejscowości Bukienka w gminie Kobiele Wielkie.
63-letni mężczyzna wypadł z okna na wysokości około 3 metrów.
Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala w Bełchatowie.
Policjanci ustalili, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Nie można jeszcze powiedzieć z całkowitą pewnością, ponieważ czynności procesowe jeszcze trwają.
Mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze