Reklama

Policjanci uratowali życie niedoszłego samobójcy. Chciał się rzucić pod pociąg

W nocy z 16 na 17 maja policjanci otrzymali informację o 38-latku, który ma zamiar popełnić samobójstwo. Natychmiast podjęto działania.

Na ratunek ruszyło kilka patroli policyjnych. Poinformowano także dyżurnego kolei o istniejącym niebezpieczeństwie.

Zgłaszający przekazał policji, że 38-latek zostawił wiadomość. Wynikało z niej, że mężczyzna nie radzi sobie z pojawiającymi się problemami i dlatego chce popełnić samobójstwo.

Poszukiwania były prowadzone równolegle w różnych częściach miasta. Jeden z patroli dostrzegł niedoszłego samobójcę przy torowisku. Szybko okazało się, że jest to poszukiwany 38-latek. Mężczyzna nie chciał dobrowolnie zejść z torowiska. Funkcjonariusze przenieśli go siłą w bezpieczne miejsce.

Reklama

Do desperata wezwano na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała go do szpitala.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjantów nie doszło do tragedii.


Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo radomszczanska.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości