Cała polityczna Polska deliberuje, czy zdarzył się nam już „punkt konstytucyjny", czy pisać nową ustawę zasadniczą, czy ludzie tego chcą, a w Polsce lokalnej społeczności szukają „punktu referendalnego". W Krakowie znaleźli i w maju będą głosować. Pamiętajcie, jeśli komuś chodzi taki pomysł po głowie: u nas go nie ma - Zapraszamy na kolejne wydanie podcastu Dwaj Panowie AA
O tym, co słychać w mieście powiecie i kraju, rozmawiają Paweł Aulich ze stowarzyszenia Spot Radomsko i Andrzej Andrysiak z Gazety Radomszczańskiej. Archiwalnych audycji możecie posłuchać tu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze