To się kompletnie rozjechało, to było widać. Władza mówiła tylko o budowaniu, o nakładkach, chodnikach, a nie o mieszkańcach. Tego zabrakło, także w raporcie. - W podcaście Punkt Kontrolny rozmawiamy z mieszkańcami Radomska Ewą Kuśmierczyk i Paweł Aulichem, którzy - obok innych 10 mieszkańców - zgłosili się do dyskusji nad Raportem o Stanie Miasta.
Sesja w ubiegły piątek była bardzo burzliwa. Dla władza - nawet szokująca. Bo tym razem o stanie miasta nie dyskutowali tylko radni i prezydent, ale też mieszkańcy. Każdy zebrał 50 podpisów, zgłosił się, przyszedł na sesję i powiedział, co mu leży na sercu.
O rozbieżnościach w spojrzeniu na miasto władzy i mieszkańców, o tym, co w mieście trzeba poprawić i co mogło być lepiej - w podcaście Punkt Kontrolny rozmawiamy z Ewą Kuśmierczyk ze stowarzyszenia Morsy z Radomska i Pawłem Aulichem ze stowarzyszenie Spot Radomsko. Posłuchajcie.
Archiwalne audycje do odsłuchania na naszym portalu w zakładce „podcasty"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze